| OwlMyGod a întrebat:

stie cineva unde pot gasi cercei dinaceia mici si rotunzi pentru industrial? Ma refer la industrial dinacela cu multi cercei de sus pana jos si vreau cercei diaceaia mici de argint sau colorati. am cautat pe google dar nu mi-a dat... help me please

2 răspunsuri:
| ElenaMhi a răspuns:

Daca esti din Iasi, cercei foarte multi si la un pret destul de accesibil ai sa gasesti in Piata Unirii sub pasarela aia este un magazin la iesirea spre libraria Junimea.

| OwlMyGod explică (pentru ElenaMhi):

Sunt din Constanta big grin