| Ishsjsu a întrebat:

Buna, stie cineva va rog cum se numeste tunsoarea la fata asta din video? (La cea mai mare)
https://youtu.be/J02vYCMfK4k?si=rT-AW0ZCXSsAiakh
Vreau si eu sa-mi fac parul asa si nu stiu cum se numeste tunsoarea aia, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Animeforlifee9921 a răspuns:

E o tunsoare obisnuita, nu are o anume denumire, plus ca trebuie sa iti stea si parul ca al ei ca sa semene(ma refer la tipul se par si culoare)

| Ishsjsu explică (pentru Animeforlifee9921):

Nuu scuzee nu din videoclipul asta
Am vrut sa spun de videoclipul asta https://youtu.be/tOTleCPhc2w?si=KmrLxawbr3dwjKsf
Ai idee cum se numeste tunsoarea asta din videoclip? Te roog si ti dau funda

| Nonameagain a răspuns (pentru Ishsjsu):

Care tunsoare? Ca sunt vreo 30 acolo care pronunta un nume. Care din ei?
Iar daca e vorba de Bostanica, nu e nici o tunsoare.

| Ishsjsu explică (pentru Nonameagain):

Daa la bostanica ma refeream, aaa am crezut ca se numeste cumva tunsoarea sau probabil doar si l a ondulat ea putin?

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Ishsjsu):

Părul este taiat înscărit, și ondulat cu placa de păr. Nu are o denumire

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce n-o intrebi pe madam Bostănică?

Că de fapt, nu e nimic deosebit acolo

| dullcat a răspuns:

E o tunsoare simpla in layere. Poti arata poza la salon si vor sti cam ce anume iti doresti.