| Ioanna05 a întrebat:

stiti ceva metode de a ondula parul sau a-l face in usoare valuri fara sa se arda de la placa? ce metode mai stiti si usoare?
Astept raspuns, multumesc! happy

10 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna!
Impleteste-l si vei avea un efect de beachy waves.
Pa, pa! :*

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
- bigudiuri.
- prins in coc.
- coada impretita.

| SoreSori a răspuns:

Il impletesti sau ti-l pui pe bigudiuri.

| AliceMaria1 a răspuns:

Pai.-dupa ce faci baie dati parul cu spuma si ciufulestel(cand se va usca va arata bine)
-dupa baie impleteste-l si dormi asa peste noapte
-pune-l pe bigudiuri

| Rosu_Bettina_1984 a răspuns:

E buna si varianta cu, cocul, insa se poate sa nu arate tocmai estetic.Eu zic sa investesti cativa banuti in bigudiuri mari si voila!

| dianaaa9 a răspuns:

Si eu recomand bentita..cum au mai mentionat si alte fete..Eu sunt foarte multumita..si rezista. big grin

| ir1buterflay a răspuns:

In fiecare dimineata il pui in bigudiuri si toata ziua iti va sta bine.

| Vanessa_7288 a răspuns:

Dupa ce faci baie, prinde-ti parul in coc si dormi cu el sau iti dau cu spuma si apoi il prinzi ...sau poti sa il impletesti "spic" si a doua zi il despletesti

| Blondie1203 a răspuns:

Incearca cu bentița ( cauta filmulet pe youtube). Iese foarte fain :*