| Andreutssa1111 a întrebat:

Heii, am si eu un ondulator de la Braun si chiar daca am parul umed nu se onduleaza. Ce as putea sa fac sa stea? Sau. ce alte metode pentru a.mi ondula parul stiti?batting eyelashes Dau funda

4 răspunsuri:
| aiurea231223 a răspuns:

Usuca parul bine de tot apoi inainte pui putina spuma de par pe suvita pe care vrei sa o ondulezi. Continui tot asa pana cand termini, iar apoi sa tina dai cu fixativ.

| StephyMonster a răspuns:

Cu bigudiuri.

| MyImaginatyon a răspuns:

Daca parul tau nu se onduleaza nici atunci candeste ud inseamna ca ai un par foarte moale...cel mai bine ai incerca ca inainte de ati ondula oarul sa il dai cu spuma sau incearca ca sa il ondulezi cu placa.mai poti incerca doar ca sa il dai seara cu spuma si sa te impletesti spic, a doua zi parul tau va sta putin ondulat

| pinkbubbles a răspuns:

Inceara sa iti ondulezi parul cand e uscat, eu asa fac..mai incearca cu moate sau bigudiuri(te dai cu spuma inainte), sau cand e semi-umed fa-ti un coc si dormi cu el asawinking