| tuGatita a întrebat:

Stiti concursurile alea pe facebook, unde "cica" ar trebui sa castigi nu stiu ce rochie, pantofi, accesorii daca dai like, share la pagina etc. Sunt pe bune? Pot spune ca am participat si eu, am urmat acei pasi..nu ma asteptam sa castig oricum, doar ca mi se parea ciudat ca mereu "castiga" o persoana care pe pagina ei de fb nu are nici o poza cu ea, pe cronologie avea doar distribuiri, postari ale site-urilor de moda etc. Sunt pe bune aceste concursuri sau facaturi? as vrea sa stiu.

7 răspunsuri:
| tuGatita explică:

Eu participm la cele Miniprix...si multe alte "destepte" alaturi de mine. si castigau persoane fara chip..totusi era vorba de miniprix, nu chiar orice pagina cu statusuri si idiotenii..prostii

| Xtadelo a răspuns:

Sunt facaturi.

| SootheMySoul a răspuns:

Sunt facaturi.Sorrysad

| A0kAnGeL a răspuns:

Sunt facaturi laughingnu mai crede ca nu vei castiga niciodata. Cine le posteaza le si castiga

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Si eu am partiipat la multe "concursuri"daru am casigat.Sincer crd ca sunt facaturi!

| Mihaylova_Aleksandrina_1979 a răspuns:

Buna! Poti sa intri pe https://www.facebook.com/ShoesDressing?ref=ts&fref=ts
Acolo stiu sigur ca toate concursurile au fost pe bune. Au castigat persoane care s-au laudat si s-au bucurat de premiile castigate :)

| Eu1234567891011 a răspuns:

Sincer cred ca sunt facaturi. Majoritatea sunt asa. Paginile mari sponsorizate sau paginile ca Doza de Has etc. au concursuri pe bune. In rest nu.