| Elyen a întrebat:

Stiti cumva de unde pot cumpara din Bucuresti spray colorant pentru par-culoare albastru sau mov? Sau: ati incercat vreodata albastru de metil pe par brunet? se cunoaste vreun pic? mersiwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu de unde poti cumpara spray colorant-din IDM basarab,vezi l etaj, dar trebuiesa cauti ca au multe raioane, spray-ruile sunt undeva unde au si port-farduri...oja etc... daca vrei lsasa un mersi! pentru mai mult ajutor!