| Euuu2001 a întrebat:

Poti sa te vopsesti peste albastru de metil sa zicem intr-un brunet si sa scapi de culoare?

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Da poti!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vopsesti cu rosu + verde, atunci rezulta maro.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti pune un negru peste albastrua de metil, dar atentie, ca nu mai poti pune nimic timp de 6 luni de zile, pe un par negru.
Pigmentul de negru nu iese sub nici o forma la spalat, pe cand albastrul de metil iese, la cateva spalari.
Eu te sfatuiesc sa mai astepti cateva spalari si scpai de albastru de metil!

| Dalmore a răspuns:

Albastrul de metil se duce la prima spalare laughing))).

| Euuu2001 explică (pentru Dalmore):

M-am spalat de 30 de ori de o luna incoace si nu s-a dus laughing)

| name50 a răspuns:

Din intrebare inteleg ca te.ai vopsit cu albastru de metil si acum vrei sa scapi de el sau?