| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva niste site`uri ale unor magazine serioase de cosmetice de unde pot sa comand online un anumit produs? big grin

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Www.eyeslipsface.com.ro - am produse si in ciuda pretului destul de mic sunt foarte bune si sunt multumita de produse
si imi mai fac comenzi si de pe www.okazii.ro
in rest imi cumpar din magazine, avon sau metropolitan.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Http://www.fmgroupcosmetics.ro/index.php?dzid=35&did=16
Eu zic ca sunt bune, e o prietena de-a mea reprezentat si am destule produse si sunt multumita de ele.

| mhmaddie a răspuns:

Pe www.okazii.ro gasesti de toate. Mi-am achizitionat de aici o multime de produse cosmetice si pensule de machiaj, la preturi foarte avantajoase. Tot ce trebuie sa faci este sa iti faci un cont, apoi sa cauti produsele de care ai nevoie si sa le achizitionezi.

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| deaconueduard a răspuns:

Incearca pe http://iwishcosmetics.ro/ au preturi foarte avantajoase si comsetice branduri cunoscute gen loreal, burjois, astor, rimmel, max factor dar si mai putin cunocute la noi gen wet n wild, BYS, NYC la preturi foarte bune

| Ellen_7293 a răspuns:

Cosmetics4You www.cosmetice-ieftine.com... au produse renumite la preturi superbe! Eu comand deseori si beneficiez si de reducere 10 % :)