| Lora a răspuns:

Mergi la Melli Mello sau in MAll-uri gasesti foarte multe chestioare care iti vor lua ochii

| Angiutssa a răspuns:

Chiar azi am vazut la Capricci o gramada de bentite care seamana cu cele din pozele pe care ni le-ai aratat.Incearca acolo!

| hgfdsa a răspuns:

Buna.Sunt o groaza de astfel de bentite la Meli Melo, Accesorize sau Bijou Brigitte.

| moniii5 a răspuns:

Cu siguranta gasesti in mallwinking

| JeffRider93 a răspuns:

Hippie:iti trebuie par lung si cordeluta din aceea.Scene:trebuie sa-ti vopsesti parul in diferite culoru, sau intr-una singura si sa ti-l faci ca o tipa emo :] (stai calma, emo si scene sunt doua stiluri de viata total diferite)

| Artemesia a răspuns:

Sunt frumoase, dar nu stiu de unde poti gasi ceva asemanator.

| ale_5493 a răspuns:

Buna. in citty parca, carrfour, peste tot.