| callie2 a întrebat:

stiti daca s-au deschis magazinele? Sau mai exact daca maine e deschis Palas din Iasi?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Http://www.palasmall.ro/......orilor_810
De pe 3 ianuarie toate magazinele revin la programul normal de functionare.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De mâine totul reintră în normal, vor fi și 2 zile când se va recupera.
La mulți ani!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Azi e zi libera aplicata dupa noul regulament al guvernului asa ca in general comerciantii privati mai deschid la cheful lor.

| pwp a răspuns:

Maine vor fi deschise cu siguranta.

| 1Q a răspuns:

Si azi este zi de lucru pentru magazinele mari sunt deschise după ora 12 insa mâine o sa fie deschise toate magazinele, Funda?

| melisafdv a răspuns:

Azi ar trebui sa fie cam toate magazinele deschise, mai ales cele mari.

| CannbalCorpse a răspuns:

De pe 3 ianuarie se deschid

| Predator30 a răspuns:

Buna,se redeschid pe 3 toate insa si de astazi au inceput sa se deschida multe dintre ele

| bianca20 a răspuns:

De azi ar trebui sa se deschida magazinele!

| ZuZuDuDu a răspuns:

Da este deschis!

| ALIEN17 a răspuns:

S-ar putea sa fie deschise. Dar nu chiar toate happy