| TestoasaRoz a întrebat:

Stiti de unde pot sa imi iau din Ploiesti un tricou cu System of a Down? E la Omnia jos un magazinas dar nu cred ca are acolo... Va rog :3 Vreau unul neaparat devil

1 răspuns:
| Adlene a răspuns:

Hei:). Nu as putea sa-ti spun de unde din Ploiesti, dar iti dau o idee mai buna: site-ul "http://www.bestial.ro/". Aici gasesti tricouri (dar si alte accesorii,precum bratari, coliere, badge'uri etc) cu toate trupele rock care iti plac. Preturile sunt destul de ok; de exemplu, pentru un tricou, preturile incep de la 18 Ron, iar calitatea este chiar foarte buna, eu mi-am luat de multe ori. Singura mica problema ar fi ca trebuie sa platesti si costurile de expediere, care costa cel mult 10 Ron. Oricum, un astfel de tricou este minim 35-40 de lei intr-un magazin de specialitate, deci iesi la un pret mai bun asa:D. Sper ca te-am ajutat.:*