| DeeDee817 a întrebat:

Buna știți prin Timisoara un salon unde fac găuri cu pistolul?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sotia mea si-a facut la spital, I le-a facut o asistenta pe o suma modica.

| Simpatic a răspuns:

Nu sunt din Timisoara
La modul general orice salon de tatuaje are astfel de pistoale de dat gauri in urechi...
Poti incerca de asemenea si la anumite bijuterii!

| DeeDee817 explică (pentru Simpatic):

Da știu unde se fac dar voiam o locație anume ca am avut o experiența proasta unde am fost eu

| sweetys a răspuns:

Nu cu pistolul. Iti rupe efectiv urechea, iar vindecarea este una foarte grea, dureroasa si cu sanse ridicate de a face infectie. Orice body piercear care se respecta iti va face gaura cu o branula si iti va da instructiunile necesare unei îngrijiri cat mai sanatoase

| DeeDee817 explică (pentru sweetys):

Cam ai drepatate. In 2020 mi-am făcut găuri in urechi la un salon și tipa nici măcar nu mi-a zis ce sa fac după. Am ținut 2 sapt cerceii medicinali și după i-am pus pe ai mei care erau cam mari și grei, deșteapta de mine nu m-am gândit ca o sa îmi fac rana. După o luna urechea era umflata și roșie, ma durea aproape era sa îmi rup urechea. Și acum mai am semn la ureche