| xDxDxDxDxD a întrebat:

Bunahappy Stiu ca e cam devreme. dar nu stiu ce fel de rochita sa imi iau la banchet,sfarsitul clasei a VIII-a >:",din cate am vazut, nu am o preferata.Voi care credeti ca e cea mai potrivita?:d

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea mai potrivită este cea care te avantajează, te scoate în evidență.
Pa, pa.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Cauta in magazine cele care sunt foarte potrivite sunt cele scurte care sa nu dapaseasca genunchii si care sa fie cat viu colorate si are sa scoata in evidenta formele.

| Georgiana2505 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa umbli putin prin magazine si vei gasi o gramada de rochite frumoase.Imi amintesc cu placere ziua in care si eu mi-am cautat o gramada rochita potrivita si am gasit-o.
Spor la shopping!:*

| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai depinde de gustui.Parerea mea e ca rochita sa nu fie nici prea scurta nici prea lunga, astfel incat sa te avantajeze.Incearca sa gasesti o rochie potrivita pentru forma corpului tau, incearca sa gasesti si cateva accesori care sa se asortze cu tinuta(bratari, inele, lant, cercei). Bafta in gasirea rochitei potrivite si sper ca te-am ajutathappy.