| TheoP a întrebat:

Stiu ca este prea devreme sa ma gandesc la asta dar este ceva important pentru mine, vreau niste sfaturi cu ce pot sa ma imbrac la banchet (sfarsitul clasei a 8 a ) vreau ceva simplu dar totusi sofisticat

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa nu te gandesti inca pentru ca tendintele se schimba destul de des si banuiesc ca nu vrei sa fii demodata, si mai ales pentru ca pana in vara mai ai timp sa slabesti/ingrasi stiu eu, daca ai nevoie, Ai rabdare pana in primavara, pana atunci studiaza revistele de moda, dar si online. Cred ca o rochie pastelata, deasurpa genunchilor ar fi cea mai buna alegere. Incearca sa eviti negrul pentru ca majoritatea fetelor asa vor fi si nu uita nici de accesorii, pantofi, plic, bijuterii.