| bombonika1799 a întrebat:

Stiu ca este devreme dar na! La toamna pe 8 septembrie merg la o nunta unde sunt fina si as vrea sa imi iau 2 rochi una pentru cununie si una pentru seara si 2 perechi de pantfi cu toc! Asi vrea sa imi formez de acum idea unei tinute..ma gandeam sa comand de pe net ceva dar imi este frica, ca nu mi s-ar potrivi! Unde as putea gasi magazine de rochi si pantofi elegante in Craiova! Imi puteti da imagini cu rochii si site-uri cu rochi si pantofi! Mersi kiss

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mergi la mall, gaseti in toate magazinele de acolo foarte multe cu pantofi si rochite. Pantofi gaseti foarte frumosi in Leonardo sau Deichmann. Iar rochite am vazut foarte dragute in Stradivarius si Zara. Poti incerca o little black dress cu o pereche de pantofi rosii sau negri.

| membrunounou a răspuns:

Dupa cate stiu eu in Craiova este mall.winking Te poti duce acolo. Pantofi; Leonardo, Deichmann, ALdo etc. Rochii :Bershka, Contessa, New Look, ZARA. etc.batting eyelashes Poti alege niste culori neon, dar si rochii negre. doar ca ar merge mai bine colorate. :*