| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Hey! Aveti idei de magazine in Afi Palace de exemplu,unde pot gasi niste rochii negre mai scurte, care sa fie de marimea mea? \am 13 ani/ si sa fie la preturi rezonabile? Pentru ca in septembrie o sa merg la o nunta si as vrea sa imi iau una.
Multumesc! happy Funda!

13 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Afi Palace, hmm. In H&M ceva pentru varsta ta nu cred ca gasesti, poate doar mai batranesti si mult mai scumpe.

NewYorker iti recomand, sunt unele foarte dragute pentru o fata de varsta ta ( pana in 100 de lei am vazut ), Stradivarius ( dar sunt destul de scumpe), Koton si C&A.

| Kaℓi a răspuns:

Suntem in ianuarie, stiai? happy la 13 ani esti intr-o perioada de dezvoltare destul de accelerata, ai putea pana in toamna sa te inalti cu cativa centimetri sau sa te ingrasi sau sa capeti forme feminine mai accentuate, si sa nu-ti mai vina bine rochita. Ai rabdare, e inca destul timp pana atunci happy

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru Kaℓi):

Stiu.Dar voiam doar sa stiu un magazin in care sa ma duc, ca sa nu ma prinda septembrie fara sa stiu niste magazine cu rochii de acest gen. happy

| ElenaSA a răspuns:

Rochii negre-gasesti la Cotoon, C&A, House of Art.Depinde ce-ti place.

| Ironicnαme a răspuns:

M-am uitat puţin pe răspunsuri și îţi spun de pe acum: la H&M nu găsesești nimic interesant. Înainte de Revelion am căutat 3-4 ore pe la mai toate magazinele din mall, și nimic. Însă am găsit una foarte drăguţă, de la Pimkie. Magazinul ăla m-a impresionat și e plin de rochii elegante, scurte, lungi, tot ce vrei, e un fel de paradis.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru Ironicnαme):

Da,m.am uitat si eu la H&M si nu prea erau cine stie ce.
Ma voi uita si la Pimkie! Multumesc! :*

| danutz9100 a răspuns:

Ohoho...cumparati in august nu acum.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru danutz9100):

Cum am mai spus. Vreau sa stiu doar niste magazine unde sa gasesc, nu am spus ca vreau sa-mi cumpar acum.

| Anitta97 a răspuns:

Eu zic totusi sa mai astepti :* Rochite negre gasesti la H&M, New Yorker, Stradivarius, Unirea shoping center, si am vazut unele chiar dragute la Bon Prix :* Noroc

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru Anitta97):

Multumesc pentru raspuns! si pentru urare. :*

| Anitta97 a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Puup :*

| d3utzzu a răspuns:

H&M.Desigual.New Yorker. Pull&Bear(unele chiar sunt ieftine).Mango.Stradivarius