| Ema1234 a întrebat:

Stiu ca pare stupid, dar care Dove este mai bun? "Beauty cream bar", sau " soft peeling gentle exfoliating-beauty cream bar"? laughing. Adica, pentru un ten luminos si fara cosuri, care dintre ele este mai bun pentru față?
Unul este simplu ( beauty cream bar), celalalt are niste puncte albastre minuscule ^_^. funda :*

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Soft peeling gentle exfoliating-beauty cream bar, este in acelasi timp un foarte bun exfoliant. Recomand!

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Soft peeling gentle exfoliating-beauty cream bar

| ElleElenaElle a răspuns:

Eu spun ca amandoua sunt bune.Acum decizia ta este luata in considerare.

| natalialorena a răspuns:

Beauty cream bar