| anonim_4396 a întrebat:

Am observat in vara aceasta ca au inceput sa imi apara cosuri de la fondul de ten. Precizez ca nu prea folosesc fond de ten, dar uneori trebuie.Cu ce as putea sa inlocuiesc fondul de ten? Am auzit ca pudrele nu cauzeaza atat de mult. Sau poate BB cream.Si poate imi spuneti si un tratament pentru cosuri. Acum nu mai folosesc fond de ten si incerc sa imi pastrez fata curata cu sapunul Dove beauty cream bar. Funda! si vot

Răspuns Câştigător
| DeeDee01 a răspuns:

Si eu am folosit fondul de ten si mi-a facut o groaza de cosuri pe frunte si acum folosesc pudra si au inceput sa imi mai dispara, dar inainte de a te da cu pudra, curata-ti fata cu sapunul pe care il folosesti deoarece e foarte bun. Eu am mai folosit si apa termala de la Vichy, si chiar functioneaza. big grin Funda :s love struck? Sper sa mearga happy dar sa nu te astepti la rezultate imediate va dura ceva timp.

1 răspuns:
| claustrofob a răspuns:

Pai du-te la farmacie si cere ceva pentru cosuri.Este o crema foarte buna nu stiu exact cum ii spune sad. Foloseste cat de putin fond de ten si pudra mai ales cand esti pe acasa. Demachiaza-te in fiecare seara. Daca este nevoie neaparat sa folosesti un fond de ten sau o pudra foloseste ceva mai bun pentru ca daca ti-au iesit cosuri de la acel fond de ten inseamna ca nu era potrivit pentru tenul tau. Incearca ceva de la Maybelline, l'oreal sau sephora!