| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa va intreb ce produs pentru par trebuie sa folosesc pentru a avea parul "lins" spre spate, cum e andy garcia, alec baldwin, etc? Nu cred ca gelul ar face o treaba prea buna, lungimea parului meu e de cam 7 cm. Si cam ce parere ati avea daca ati vedea un baiat de 17-18 ani cu frizura asta?

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Ceara de par

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Gel sau ceara altceva nu stiu ce ai putea folosi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte se folosea uleiul dar acum gelul este in uz, daca iti place tie cum iti sta atunci incearca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. o paste sau pomade :got2b, tresemme.american crew.Renati.hh simomsen. si un spray de par foarte tare dupa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri :d