| Donkoru a întrebat:

Buna! Sunt baiat si de curând am cumpărat sampon Alpecin pentru stimularea/stoparea căderii parului (pentru ca a început sa îmi cada destul de mult)...pe lângă am luat și Kit Gerovital pentru regenerare, întrebarea mea este dacă pot folosi ambele produse împreună, adică după ce ma spăl cu Alpecin sa fac tratamentul Gerovital, de asemenea va rog sa îmi spuneți (cei care au folosit Kit-ul de Regenerare de la Gerovital) dacă este în regula sa ma dau cu el înainte de dus.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| nusunt1 a răspuns:

Poti incerca tratamente naturiste, citeste https://tratamentpentrupar.ro/......ute-acasa/

| Annama10 a răspuns:

Le poti folosi dar cu respectarea instructiunilor pentru fiecare produs