| Kisses a întrebat:

Sunt bune periile rotative? Fac parul mai aranjat? cât timp tine parul făcut?

1 răspuns:
| raluk27 a răspuns:

Da, sunt bune. E putin mai greu la inceput, pana capeti indemanare sa o folosesti. Daca tine? Depinde de tipul de par..Al meu e uscat si coafura ma tine o saptamana. Daca folosesti si produse de styling de calitate, cred ca tine. Au un singur dezavantaj (in opinia mea): la inceput sunt foarte bune, dar dupa cateva luni de utilizare, se rasfira perii si parca nu mai netezesc parul asa bine. Cel putin mie asa mi s-a parut.