| Ceriik a întrebat:

Ce parere aveti despre Periile Rotative? Ati folosit? Dau volum la par, strica parul? Pe mine ma intereseaza sa cumpar una pentru a-mi indrepta parul,pentru ca placa mi-a stricat mult prea mult parul.E buna pentru asta?

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Ti-l toceste mult peria rotativa daca o folosesti mult.

| Bernoullie a răspuns:

Sunt bune

| Athée a răspuns:

Sunt foarte bune, ultile!

| AndaTPU a răspuns:

Peria rotativa iti da volum la par fara a mai fi nevoie sa il indrepti cu placa, este ca un fel de placa dar mai eficienta si nu iti arde parul. Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!happy