| CristinaAndreeaAA a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si pentru banchet am luat o rochie rosie, care are pe deasupra dantela neagra.Pana sub fund este mulata, iar pana la genunchi este clos.As vrea sa imi dati site`uri cu accesorii si pantofi care sa se potriveasca pentru aceasta rochie! URGENT! Funda

1 răspuns:
| munteanmaria a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url acesti cercei se potrivesc. Te sfatuies sa nu-ti iei si lantisor, dar daca iti iei sa fie finut altfel nu va arata bine poti sa iti iei si o bratara sau niste panofi cu toc. sper ca te-am ajutat funda?