| Anca_9126 a întrebat:

Buna happy
Sunt din Craiova si as vrea sa devin reprezentant AVON
ce trebuie sa fac? big grin

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Dca vrei la Oriflame te pot juta ln_anamaria@yahoo.com

| Ramona1 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu cineva care este reprezentant si te va inscrie el. Poate ai vreo prietena sau o cunostinta:d

| sorinaianghel a răspuns:

Buna! daca inca nu ai gasit raspuns la intrebarea ta... 0726388398 sau id: sorinaianghel si poate te pot lamuri.seara buna

| Aryanna91 a răspuns:

Buna! a aparut o firma noua pe piata! Margo Cosmetics! pe langa discountul de minim 25%, ofera cadouri, transport gratuit si diverse concursuri prin care poti castiga! contacteaza-ma la bijuteriigiadarome pentru mai multe detalii