| Biancabell a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema..am parul saten,ochii caprui, tenul mai alb si pistrui dar nu prea multi si as vrea sa ma fac blonda..imi puteti da o parere? Va rog! eu as vrea tot un blond mai spre saten..caramel..Funda

Răspuns Câştigător
| Sophie1234 a răspuns:

Pai un blond mai spre saten, caramel cum spui tu cred ca ti-ar sta bine dar blond nu prea...te va face palida. Deci poti incerca un blond caramel mai bine :*

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Daca tu asta iti doresti, fa-te blonda, nu te opreste nimeni. Incearca, nu ai de unde sa stii. Poate iti va sta bine. Bafta!

| Biancabell explică (pentru Elvina):

Multumesc! Sper sa iasa bine.

| ramona1989 a răspuns:

Caramel cred ca ti-ar sta ine dar nu blond happy blondul te faci sa pari mai palida