| Elly_4267 a întrebat:

sunt noua pe TPU :)

Intrebarea mea este urmatoarea` : As vrea sa stiu si eu cum are facut Inna parul in coada aia a ei... din video` asta :http://www.youtube.com/watch?v=c1Aykq33Aoo&feature=relat ed Daca puteti sa`mi ziceti mai detaliat :* Mersi :X

6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai si l-a tapat, dupa care si l-a prins in coada.
Si l-a dat cu fixativ pentru asi domoli firele rebele, si gata freza.
Nu e cine stie ce, sa fie ceva super complicat.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Bun venithappy
este foarte tapat apoi prins in acea coada.

| Bitzy a răspuns:

Bun venit! Scz. dar la intr. nu-s sa rasp. Da.stiurasp. nefolositor. Dar macar ti-am urat bun venit!(no ca altii)

| DervambS a răspuns:

Simplu go to hairstylist and voila

| Elly_4267 explică:

Va multumesc tuturOr :*

| Elly_4267 explică:

Astazi m`am dus la hairstylist si mi-am tuns parul filat si acum imi sta coditza happy Multumesc pentru sfaturile care mi le-ati dat :*