| anonim_4545 a întrebat:

am o intrebare...cum se prinde parul mai explicit cum il are inna in clipu asta: http://www.youtube.com/watch?v=c1Aykq33Aoo ca nu imi iasa nici cum...sa aiba si volum si sa arate si bine. Ceva >sfauri:. thx:*

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu e greu...
iti tapezi tot parul ( adica iei o suvita si cu pieptanul dai de la varfuri la radacina )
iti prinzi parul sus cum il are ea l-a inceput
daca ai parul asa mai lung trgi un pic de el jos la ceafa sa stea umflat
mai iei o d-aia de prins parul subtire si dai de 2 ori peste cea cu care ti-ai facut coada si a treia oara nu dai tot parul sa fie iar coada, ci la jumatate te opresti si va sta ca un coc si niste fire asa.

| anonim_4545 explică:

Nu chiar la inceput.Cam pe la secunda 38.

| dokosvai a răspuns:

Du-te la un cuafor din ala si explica ce vrei aia probabil stiu. la un hair-stilist parerea meawinking

| dokosvai a răspuns:

Eventual daca nu tie jena duci o poza cu ce vrei tu si ala stie sigur sa faca(nr.Hair-stilistul)