| CriiSTiina a întrebat:

Sunt reprezentant nou oriflame si acum dau prima mea comanda. Am comanda 5 mil jumate. Pot da din prima campanie o comanda asa mare sau am o limita? Fundita!

Răspuns Câştigător
| elenaaarion a răspuns:

Limita pentru primele 2 comenzi este de 400 lei valoare finala pe factura. De ce nu iti intrebi sponsorul?

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

400 e limita de credit la inceput
diferenta o poti plati la achizitionarea produselor
poti vb si cu sponsorul tau

| Кристина21 a răspuns:

Pff pntru prima ta comanda data ai strans destul de binesmug Nu exista o suma max din cate stiu numai una minima de 50 de lei! Bafta in continuare love struck