| maria1232 a întrebat:

Vreu sa devin reprezentant oriflame sau avon. Care sunt avantajele si dezavanajele? Ce se intampla daca intr-o campanie nu comand nimic?

2 răspunsuri:
| AdelaSchiman a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Oriflame asa ca am sa iti ofer mai multe info despre aceasta comapanie, as putea vorbi si de Avon, insa mai bine ar face-o cineva care e inscris acolo.
Avantaje:
1. In primul rand ai parte de un castig diresc si de reduceri substantiale.
reducerile se fac astfel:
-intre 70 ron si 299 se aplica o reducere de 23% asta insemnand intre 16, 1- 68, 77ron
-intre 300 si 599 ron se aplica reducerea de 30%(90-179 ron)
-peste 600; reducere de 40% asta insemnand o reducere de peste 240 ron
2. Se primesc cadouri in primul rand prin programul de bun venit pentru noii inscrisi iar mai apoi apar campaniile pentru sponsori. In primele 3 campanii ai sansa sa primesti la fiecare campanie cate un cadou, dupa aceea aproape lunar. Depinde de campaniile de sponsori. Aceasta campania se primesc produse in valoare de 413, 5 ron format din: sampon+balsam din noua gama Hair X, Parfum Enigma si o trusa de machiaj Demi Moore!
3. Ai o singura obligatie, si anume sa platesti factura la timp.
4. Pentru persoanele determinate, ce ating niv de 21% pana in campania 16 primesc automat un bonus de 100$
Daca vrei mai multe info, ma poti suna la 0753986532 sau te poti inscrie aici Inregistrare online Oriflame

| MihaelaElla8 a răspuns:

Buna,eu sunt reprezentant Oriflame si Avon.nu se intampla nimic daca nu faci comanda...doar ca macar in 2-3 luni sa faci oarecum o comanda...totul e la mana ta tu alegi, este simplu. daca doresti mai multe informatii putem vb mai multe in privat happy