| BlackEyes21 a întrebat:

Știe cineva unde găsesc produse essence cosmetics in Cluj? (M-ar interesa pure nude highlighter, satin blush etc?

Răspuns Câştigător
| AnoukMarouk a răspuns:

Pure nude nu exista in Romania, se poate comanda online de pe amazon. Eu imi cumpar produsele essence din Kendra dar nu stiu daca exista in cluj. De curand au adus Essence si in Auchan dar iti zic cu siguranta ca nu gasesti satin touch blush in magazine, doar online. Incearca larome.ro

P.S: Ador produsele essence si le folosesc cu drag pe canalul meu, daca vrei sa le vezi in actiune uite un link https://www.youtube.com/channel/UCZ7mp3LBHMFfaClAe3FGeYQ

1 răspuns:
| lmateiu1992 a răspuns:

Buna! Poti incerca produsele de la www.paese.ro Bafta!