| MadQueen a întrebat:

Tocmai am descoperit un fond de ten de la Vichy. I spune Vichy Dermablend Foundation. Imi place foarte mult si asi dori sa imi cumpar insa nu stiu de unde. Stiti vreun magazin in Sibiu de unde asi putea sa imi cumpar; sau daca nu un site romanesc de pe care sa imi comand dar sa platesc doar cand soseste, nu cu card de credit big grin. Multimesc happy

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.Din farmaciile Sensiblu, acolo am vazut fond de ten de la Vichy.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai d unde stii ca iti plc f mult daca nu l-ai folosit?

| MamaOmida_3153 a răspuns:

De la Sephora din mall ala tare de pe centura.