| LikeABossBaby a întrebat:

Tocmai m-am tuns scapand de firele arse si despicate, cum as putea sa imi fac parul sa creasca mai repede acum cand este sanatos? Multumesc foarte mult!

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Foloseste ulei de ricin. Cu cat il folosesti mai desc, cu atat iti creste mai mult.
Eu sunt foarte multumnita de el.
Numai bine!

| xJolie a răspuns:

Mai sanatos poti manca multe fruncte, astfel, ele dand vitamine! Poti incerca si sampoane profesionale dar e posibil ca pielea ta sa nu-l agreeze si sa faci matreata. happy

| Addeeee a răspuns:

Ia-ti de la plafar un sampon / balsam pentru cresterea parului. happy

| GaaByyy a răspuns:

Sa iti spun un secret... Daca il prinzi(cu clama sa un elastic ceva...)iti creste mai repede! Fundita?

| torivega a răspuns:

Iti cumperi de la oriflame un sampon special pentru cresterea parului si eu l-am avut si acum am, parul pana la fund