| Str3n6arizza a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat de la Bijunet un pandativ lacat cu cheita albastra. Au bijuterii foarte frumoase dar nu stiu cat de rezistente sunt. Voi ati mai cumparat? ce parere aveti despre site?

http://www.bijunet.ro/? act=produs&id=958&ref=326

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

E foarte frumos pandantivul. Nu am cumparat niciodata de acolo, deci nu stiu cat de rezistente sunt, dar as risca si eu sa cumpar, mai ales ca am vazut cateva chiar dragute! Nu iti face griji, mie mi se par calitative, desi pretul e destul de mic. Oricum, sa-l porti sanatoasa si sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Ok. tu acum faci reclama saituluiraised eyebrows?

| Miruna_7873 a răspuns:

Eu am cumparat tot un pandantiv cu niste pietre si i-au sarit dupa 2 luni.Acum depinde poate la tine tine mai mult daca ai grija de el :d.

| DarkMusic a răspuns:

Aw e dragut :3 site ul pare okay nu stiu ce sa zic, de obicei nu mi cumpar lucruri online happy