| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
1.Cum pot elimina punctele negre?
2. Ce unguente sau.....stiu si eu cosmetice folositi pentru tratarea cosurilor? In special acelea "sub" piele.
P. S:Am puncte negre doar pe nas.Pe barbie apar cate doua cosuri o data la o luna.Fruntea este imaculata.....deocamdatalaughing

Va multumesc!
Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| ruxica a răspuns:

Pai si eu ma confrunt cu aceeas problema. Te poti da pentru punctele negre, cu zat de cafea(asta iti va face si pielea fina) sau cu malai.Si pentru cosuri o masca verde de curatat Nourifusion de la herbalife si mai este un scrab pentru puncte negre tot de la herbalife lotiune exfolianta. Sper sa iti fie de ajutor!winking

1 răspuns:
| AlexandraaNST a răspuns:

Buna. Si eu am aceeasi problema, am puncte negre numai pe nas, din an in paste observ unu si pe barbie sau frunte. Eu iti recomand sa iti exfoliezi fata zilnic, eu asa procedez, folosesc un gel astrigent de curatare de la elmiplant, nu este scump, si in gasesti in hypermarketuri. Sau plasturi pentru puncte negre, care de obicei se gasesc in magazinul DM. sunt ff buni :* funda?