| Iremc29 a întrebat:

A încercat careva metoda cu pasta de Dinți pentru a micșora nasul? Merge?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh? Cine te a prostit?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Folosind 1734 de tuburi: vei observa in oglinda ca nasul este cu putin mai mic decat toate tuburile.winking

| FaraNumePls a răspuns:

Aberatie mai mare n.am auzit

| Anon31241212 a răspuns:

Nasul se poate micsora doar prin operatie de rinoplastie. Nu exista nicio metoda naturala de a-ti micsora nasul. Nu te mai lua dupa prostiile astea.

| Legion7X a răspuns:

Da eu, aproape mi-a dispărut complet. Decât ochii mi se văd. Oare să-mi fi dat cu prea multă pastă?

| LPCTSTR a răspuns:

Wait a little bit... who da f*ck said that?
Fluorura de sodiu (sau monofluoro-fosfatul de sodiu), bicarbonatul de sodiu, dioxidul de silicon, triclosanul sau clorura de zinc, etc. nu reacționează cu pielea și în niciun caz cu structura cartilaginoasă a nasului.

| Ssssmokin a răspuns:

Nu prea stiu ce pun astia de la Colgate in pasta aia de dinti, dar sigur nu ii de mancat. big grin

| Anonima6789777 a răspuns:

Nicio legatură. Pf, așa ceva... m-am amuzat copios. Probabil ce ai văzut tu cu pasta de dinți pe nas este pentru a usca coșurile și reduce din punctele negre (neadevărat).
Nasul se poate miscora doar prin operație sau denivelarile inestestice se pot "masca" prin injectarea unui lichid la un medic estetician.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu, dar am auzit ca mareste saniiwinking