| anonim_4396 a întrebat:

Exista o alta metoda prin care mi-as putea micsora nasul? In afara de opeatia estetica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

In poza esti destul de dragut love struck mie imi place nasucul tau tongue.
Din pacate nu poti sa il modifici fara operatie chirurgicala.
Io zic sa il lasi asa happy nimeni nu-i perfect fiecare avem defecte dar de care uitam si ne simtim foarte bine.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista. Daca asa ti l-a lasat Mama Natura pastreaza-l asa cum e.

| Essence a răspuns:

Nu

| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuia sa ai spuneti ca arata bine si sa vezi ce funda va dadea la toti rolling on the floor

| JustMe_8048 a răspuns:

Dati pumni pana se micsoreaza

| Yumitsu a răspuns:

Nu. Doar sa-ti faci alta impresie despre tine. Daca tie o sa-ti placa nasul tau, ceilorlalti nu le va displace.

| Ramonika_5243 a răspuns:

Am citit undeva ca daca te dai cu pasta de cicic ti se micsoreaza in 2 luni... dar nu stiu daca chiar exista sau a fost doar o gluma... dar poti intreba la farmaciewinking

| analia0103 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar NU

fundita? plzzz happy puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| chetzu a răspuns:

Nu prea. Nasul nu poate fi modelat usor ca orice grupa de muschi si singura metoda este cea chirurgicala in care iti modifica structura lui si totusi nu e sigura nici aceea.

Eu zic sa stai linistit pentru ca am vazut multe vedete etc. care din profil au probleme cu nasul dar na, asa sunt ele si lumea le apreciaza.

| CuzaFlory a răspuns:

Da,exista..sau cel putin asa am citit! : ) iti trebuie pasta de dinti, ghimbir ras proapat si cidru de mere( toate in cantitate de o lingurita)... Poti sa cauti si pe net.(cum iti poti micsora nasul natural). Bafta!❤❤

| Eric_2933 a răspuns:

Cativa pumni in nas si in cap pana iti revii copile!

| Jeamy_Mihail_1986 a răspuns:

Strangete de nas, de fiecare data cand iesi din dus, si nu mai baga degetele in nas!