| Iremc29 a întrebat:

A încercat careva metoda cu pasta de Dinți pentru a micșora nasul? Merge?

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, dar am auzit ca mareste saniiwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh? Cine te a prostit?

| LPCTSTR a răspuns:

Wait a little bit... who da f*ck said that?
Fluorura de sodiu (sau monofluoro-fosfatul de sodiu), bicarbonatul de sodiu, dioxidul de silicon, triclosanul sau clorura de zinc, etc. nu reacționează cu pielea și în niciun caz cu structura cartilaginoasă a nasului.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Folosind 1734 de tuburi: vei observa in oglinda ca nasul este cu putin mai mic decat toate tuburile.winking

| Legion7X a răspuns:

Da eu, aproape mi-a dispărut complet. Decât ochii mi se văd. Oare să-mi fi dat cu prea multă pastă?

| FaraNumePls a răspuns:

Aberatie mai mare n.am auzit

| Anon31241212 a răspuns:

Nasul se poate micsora doar prin operatie de rinoplastie. Nu exista nicio metoda naturala de a-ti micsora nasul. Nu te mai lua dupa prostiile astea.

| Ssssmokin a răspuns:

Nu prea stiu ce pun astia de la Colgate in pasta aia de dinti, dar sigur nu ii de mancat. big grin

| Anonima6789777 a răspuns:

Nicio legatură. Pf, așa ceva... m-am amuzat copios. Probabil ce ai văzut tu cu pasta de dinți pe nas este pentru a usca coșurile și reduce din punctele negre (neadevărat).
Nasul se poate miscora doar prin operație sau denivelarile inestestice se pot "masca" prin injectarea unui lichid la un medic estetician.

Răspuns utilizator avertizat