| CrazyLittleThink a întrebat:

Aceasta intrebare este in special pentru Suceveni. Stiti unde se gaseste lut polimeric sau Fimo ieftin? Multumesc frumos! Si daca am gresit categoria...Scuze!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Se gaseste greu in Bucuresti(si daca se gaseste la preturi foarte mari) da apoi in Suceava laughing
Intra pe site-ul samargelim.ro si gasesti fimo si tot ce ai nevoie la preturi foarte bune... daca ai o comanda mai mare primesti transport gratuit si in plus sunt foarte seriosi.