| YOtotYO a întrebat:

Hey, stiti de unde pot cumpara FIMO ( lut polimeric) si cat costa va rog sau daca stiti daca se gaseste in librarii eu am cautat in 2 librarii dar vanzatorii nici nu stiau ce este ( un fel de plastilina speciala din care se fac bijuterii). FUNDA!

4 răspunsuri:
| meawyyy a răspuns:

Fimo pot gasi in magazinele "Creativ" in privinta pretului cam 6lei
sper sa iti fi fost de folos
astept funda :*

| YOtotYO explică (pentru meawyyy):

Multumesc pentru raspuns dar ai putea sa-mi spui pe unde se gasesc aceste magazine si ai garantat funda.

| meawyyy a răspuns (pentru YOtotYO):

Pai depinde de orasul in care esti
daca imi zici iti spun
sau cauta pe google