| MelissaaWhyNot a întrebat:

Acum cateva ore m-a tatuat un prieten dar nu mi-a dat prea multe informatii cum sa ingrijesc tatuajul... Dau funda cui imi explica cel mai bine ce am de facut :*

Răspuns Câştigător
| Andrei_Zings_2000 a răspuns:

Pai la început trebuie sa il lași putin, sa iti pui si tu folie pe el ( gen de aia transparentă ) deoarece este posibil sa se depună scame pe el sa Il lași asa vreo 5-6 ore, dupa e posibil sa se înroșească poti sa pui crema de bebeluși daca nu crema de gălbenele

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe prietenul cum sa-ti ingrijesti tatuajul facut de el?

| Idkidk a răspuns:

Salut,
Trebuie să-l laşi vreo 5-6-7 ore, dar trebuie să-l protejezi, şi se va înroşi, dar poţi da cu cremă de gălbenele.

O zi bună!