| AmiiSdgfh a întrebat:

Acum cateva zile m-am uitat pe site-ul Bershka si am vazut o fusta foarte draguta : http://www.bershka.com/......ne%2Bskirt
Cand am fost in magazin nu am gasit-o. Intrebarea mea este unde as mai putea gasi ceva tot in genul asta tot in Timisoara? Fundita.

Răspuns Câştigător
| clau09 a răspuns:

Poate a fost stocul epuizat, mai intra pe acolo, sunt haine super in Bershka, si daca tie iti place, iti place, asta e stilul tau big grin

4 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Oribila parca esti Cruela! ..parca am vazut-o eu, dar era pe albastru ( sunt din Bucuresti )

| Rockăr a răspuns (pentru bombonica22):

Si eu tot pe albastru am vazut-obig grinMie imi place, dar...e cam ciudata

| AmiiSdgfh explică (pentru bombonica22):

@pufix22 daca ai lasat un comentariu doar din plictiseala si fara rost. mai bine nu mai comenta. Nu imi zici tu mie ca sunt " cruela " cand de fapt tu nu ma cunosti.

| AmiiSdgfh explică:

@pufix22 daca ai lasat un comentariu doar din plictiseala si fara rost. mai bine nu mai comenta. Nu imi zici tu mie ca sunt " cruela " cand de fapt tu nu ma cunostiwinking si multumesc @clau09 :*.