| Raluca19 a întrebat:

Am 12 ani si nu mai stiu pe ce sa intru pe net...ma plictisesc stand in fata calculatorulului! Scuze pentru categorie!

9 răspunsuri:
| dariale a răspuns:

Uita-te la seriale pe v-play.ro
sau uita-te la faze haioase pe youtube.
Dar mai bine iesi afara sa te distrezi cu prietenii la un suc sau ceva, ca in casa n-ai ce face, crede-ma.

| AndreiGabi a răspuns:

Raspunzi pe tpu,joci ceva interesant pe facebook,citesti diferite chestii interesante,vezi un film bun,cauti un joc simplu care sa te prinda...Eu de exemplu cand nu am ce sa fac si sunt satul de filme,jocuri etc ma apuc si caut diferite tutoriale informatice,hacking sau caut muzica noua.

| ionutzul31 a răspuns:

Pai...ieis afara cu prietenii...nah.Apuca-te de citit si tu ceva.Sau uita-te la un film ceva.De ex:"Friends with Benefits". Este dragut filmul.Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.9gag.com
e cel mai tare.eu una sunt dependenta de el:D
si... www.demotivation.us

| Benyb a răspuns:

Salut,ma, stiu cum e. Uite aici ceva interesant -- http://www.comentez.ro/2009/04/14/100-de-lucruri-interesante.html. Si cauta si tu si citeste informatie- multa informatie despre orice. Cateva exemple: noutati in lumea tehnilogiei, animale, top uri despre orice, etc. Sau uitate la filme - multe filme(tot ce iti place) Sau joacate online miniclipuri.Si ar mai fi multe chestii dar nu imi trec prin cap acuma.Na, sper ca ti-am fost de folos.Bafta!

| Adryan657 a răspuns:

Lasa pc ca ramai un singuratic big grin iesi afara cu prieteniibig grin

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna da raspunsuri folositoare pe TPU creeaza-ti un oracol pe site-ul de mai jos si citeste apoi raspunsurile haioase ale utilizatorilor:
http://oracolulmeu.ro/

Intra pe facebook incarca-ti poze cu tine comenteza fotografii, joaca jocuri

Fa-ti cont pe imvu si descarca-l:
http://www.imvu.com/login/

Joaca niste jocuri misto online cum ar fi:
Kaneva,Happy Pets(facebook),Club cooee, SecondLife,
Freerealms, Gaiaonline.com,Ancearca twinity, Http://there.com/
,http://stardoll.com/,Ourworld,www.moove.com,Lady Popular, Club Penguin, SmallWorlds, The Sims 2, The Sims 3, Diner Dash Hometown Hero - Gourmed edition, Fantastic Farm, Project Fashion, Nanny Mania, JoJo's Fashion Show, JoJo's Fashion Show 2, Cake Mania, Cake Mania 2, Cake Mania 3, Fashion Dash, Wedding Dash,Zwinky,Miss bimbo,good game farmer, roiworld, divadoll, neil life, wooz world, club pinguin, my bimbolino, funzcity, super secret, miniworld, Http://jocurimari.blogspot.com,Http/......hions.com.

Poti face un make up virtual intrand pe
http://www.taaz.com

Dar cel mai bine iesi afara cu prietenii

Mai e un site webkinz pe care ai putea sa-l incerci
TE poti uita pe youtube la video-urile lui Michelle Phan sau sa te amuzi de video cu bebe amuzanti, farse si ai putea face niste farse la tel

| Larisa999 a răspuns:

Citeste o carte big grin eu asa fac happy

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Iesi pe afara. :*