| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si nu stiu cum sa tund sau sa-mi aranjez parul. Ce imi recomandati eu am acum parul mai mare si dreptstraight face.

6 răspunsuri:
| florentina_9904 a răspuns:

Salut pai e foarte usor iti faci o coada impletita sau siuvite funda?

| ElaMusic a răspuns:

Spunemi ce forma a fetei ai?

| Stelian_7432 a răspuns:

Pai este simplu. daca vrei sa tunzi rotund pui castronul in cap si daca vrei sa tunzi drept folosesti rigla de la scoala.bafta

| xXCrazzzymanXx a răspuns:

Pai depinde cum iti sta tie mai bine. Incearca sa te tunzi in asa fel in cat sa poti sa iti faci creasta. De obicei la baieti le sta bine asa. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy