| AndreeaDiana9999 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani (merg pe 15) am 1.75 si 55 de kg.Sunt invitata la o nunta si as dori o rochie de ocazie lunga.Ma puteti ajuta cu niste sit-uri ceva(bugetul; maxim este de 8 mil).Multumesc antincipat.Fundita daca gasesc ceva potrivit. Mersibig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Euletitia a răspuns:

Buna! Uite si eu mi-am cautat vara asta o rochie de ocazie pe internet si nu mi-am gasit nimic pe gustul meu, desi eu in general imi comand multe haine de pe net, inclusiv pantofii si poseta pe care ii voi purta la aceasta ocazie sunt comandati online. Insa daca intamplator esti din Iasi sau ai putea ajunge in Iasi iti pot recomanda un magazin unde mi-am gasit o rochie super, eleganta, decenta, frumoasa, la doar 530 lei. Magazinul avea o multime de rochii, in croieli si culori diferite, care de care mai frumoase si nu stiam la care sa ma opresc. In plus, toate produsele sunt de foarte buna calitate(am mai cumparat din acest magazin in iarna un palton super si o haina super trei sferturi. Deci sfatul meu e daca poti veni in Iasi sa lasi cumparaturile online si sa vii sa iti cauti rochia in acest magazin. Cr4ede-ma, are rochii superbe, disponibile in orice marime, elegante, pe orice stil si cea mai scumpa din tot magazinul e de 600 lei. deci te-ai incadra perfect in bugetul tau. In plus, al silueta ta sigur vei arata minunat intr-o astfel de rochiee. succes in alegerea rochiei potrivite!

| AndreeaDiana9999 explică:

Multumesc mult dar. Am fost azi in oras si am gasituna super elegantabig grin