| bananierul47 a întrebat:

Bună TPU, am 14 ani si a inceput sa imi creasca mustata, o urasc si vreau sa scap de ea dar parinti imi spun ca o sa ma irite si o sa imi apara mancarimi.
Daca ar fi sa ma rad, cat de des ar trebui sa o fac astfel incat sa nu imi creasca repede?

Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Larisa_Borcau_1995 a răspuns:

Nu fa greseala de a te rade, eventual o epilare cu ceara la 2 saptamani, cea mai buna solutie, sper ca te-am ajutat cu acest raspuns :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
odata ce incepi sa te razi parul va deveni mai aspru, des si mai mult, sunt oameni care se barbieresc in fiecare zi bineinteles nu valoreaza si pentru tine barbieritul zilnic.
O zi buna.