| daia4656674 a întrebat:

Am in inaltime aproape 1.80 si cu toate ca am 20 de ani tot cresc in inaltime.Sunt foarte complexata deoarece sunt asa de inalta.Voi ati mai crescut dupa 20 ani deoarece mie mii se pare ca nu ma mai opresc din crestere.

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

M`ai uimit de cate ori ai postat intrebarea asta! nu cred ca mai cresti in inltime, am impresia ca ti se pare tie. daca ai 1`80 care i treaba? cum sa fi complexata esti nebuna? eu am 19 ani, si am o colega care are 1`80 si nu are nicio treaba.arata chiar bine, si nu e DELOC complexata.

| millyca a răspuns:

Da, eu am mai crescut, dar eu nu sunt fata. O fata in mod normal ar trebui sa nu mai creasca dupa 18 ani.