| anonim_4396 a întrebat:

sunt complexata deoarece in opinia mae sunt prea inalta, am in inaltime aproape 1.80.am fost la doctor unde mii s-a spus ca nu o sa mai cresc deoarece mi-am facut radiografie la genunchi si hormonii.De atunci am mai crescut in inaltime si nu este doar in mintea mea, va rog dati-mi un sfat ce sa fac. funda multumesc

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

E bine sa fii inalta! Tu stii cate fete ar vrea sa aiba inaltimea ta de model? Multumeste-te-te cu ce ai, nu te mai gandi cum ai arata la 1.50

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

| MLSS a răspuns:

Eu am 1, 75 de la varsta de 11 ani. crede-ma mi-a fost foarte greu.Mereu am fost cea mai inalta din clasa...plus ca am fost complexata de faptul ca eram foarte inalta si grasa. Acum am 15 ani 1, 75 si 58 de kg. Inca nu am scapat de idee ca sunt prea inalta si alte complexe. insa sunt impacata oarecum cu ideea...Ma simt mai bine pentru ca mai sunt si altii de inaltimea mea. Imi doresc sa ajung pe paginile unei reviste si totusi nu am reusit. Nu mai fii complexata pentru ca ai avantaje:* Succes si daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva poti sa ma contactezi colacuacid@yahoo.com :*********

| michael5813 a răspuns:

In primul rand relaxeaza-te! inteleg ca de fapt complexul asta al tau are un substrat... unul de genul, ca vei avea probleme in a-ti gasi un prieten potrivit. daca am dreptate, fi pe pace fiecare isi are perechea lui lucru pe care il poti vedea si singura doar privind in jurul tau. suntem inalti sau scunzi asa cum ne-a fost proiectul! nu poti fi de o inaltime medie daca parintii sunt inalti si bine facuti! pai nu!?!