| SaraYang18 a întrebat:

Am multe cosuri si nu stiu cum sa scap de ele. Imi puteti recomanda un tratament natural impotriva cosuriilor si acneei, va rog? Preferabil tratamente tratamente folosite de voi si care stiti ca merita incercate si au sanse mari de reusita. Pareri personale va rog! Multumesc anticipat!
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA. ☺

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da-i cu putina pasta de dinti pe ele sau foloseste Zynerit de la farmacie. De asemenea bea multe lichide si incearca sa mananci mai sanatos.

| peperonies a răspuns:

Cel mai bun tratament este creama "mai cresti 5 ani"

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, cel mai bun tratament pentru cosuri se numeste DERMOGEhiNT, de cand m-am luptat cu ele, bine nu aveam chiar multe, faceam vizite la diferici medici dermatologi de renume dar nimic, cateva saptamani si iar apareau.
http://naturissimo.ro/remedii-naturiste/662-dermogent-50-ml.html
asta folosesc eu

| FuckingContra a răspuns:

Eu am mers la farmacie si am cerut ZINERIT, nu s-au dus de tot dar nu mai sunt asa multe

| KawaiiUnicorn a răspuns:

Ok deci mie mi se pare normal sa ai acnee adica PUBERTATEA. Lasa-le in pace e cel mai bine.