| NimeniAnonim888 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

Poze cu subrat : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1401460323495676 &l=fba61 3688c

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1401460256829016 &l=fc44a 3dcd6

Arata oribil nu?

Cum fac sa dispara, sa arate asa cum trebuie?

O crema, ceva?
Dau funda

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fiti-ar subratul de ras.Nu se vede nimic.Nu stii sa pui link.

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Da,..sa zicemhee hee Deci cum pun link?

| darrio2007 a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

Nu stiu cine ar fi interesat de un subrat.Linkul il copiezi de pe un site dar la tine este un fisier din pc.

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Vreau doar sa arat problema! Poate stie cineva! Tu chiar nu ai inteles intrebare., pff..mai bine nu mai raspundeai decat sa nu sti la ce raspunzi laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

Ba stiu foarte bine.Tu nu stii sa expui problema.Deja s-a vazut. Daca sunt probleme medicale incearca la un dermatolog.Hai,pa!

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Nu toti ne.am nascut invatati! Bravo tie ca sti, desteptule!
Pa, chiar nu am nevoie de cearta ci de ajutor sad

| darrio2007 a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

De acord cu tine.Nu ma cert.Dar cauta alta modalitate sa iti pui problema daca cu linkul nu merge.

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Chiar nu stiu cum, daca te uiti am mai pus alte intrebari la care am incercat sa explic, a inteles cineva ceva? Nu..si atunci chiar nu stiu ce sa fac, credeam ca poate este o crema ceva sa nu mai ajung si la dermatology pentru ca chiar nu pot, parinti la munca, eu nu poot singura etc. alte porbleme.Si chiar vreau sa rezolv aceasta problema pana la vara, deorece este foarte jenant;(

| darrio2007 a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

Nu ai prietene sa te ajute? Cu un sfat.Chiar cu o crema dovedita.

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Imi este foarte jena..si nu pot.

| NimeniAnonim888 explică (pentru darrio2007):

Am reusit sa pun pozele asa cum trebuie, cauta la intrebarile mele si ai sa gasesti
Si te rog sa imi spui dupa daca am pus pozele bine! Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru NimeniAnonim888):

Ok.