| lora3u a întrebat:

Am nevoie de cateva idei. In curand ( pe 21 aug) am o nunta la care voi merge si imi trebuie un machiaj profesionist si o coafura faina. Stiti vreun salon in Iasi ( si pe unde vine )? si cam ce preturi ar fi? :d Merci mult! :*

3 răspunsuri:
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

laughing ce coincidenta si eu ma duc la o nunta pe 21 august:laughingrolling on the floor

| lora3u explică:

@dolcegreta : mai exact... Care terasa nr. 8? :d contacteaza-ma te rog pe id-ul loredana.harabagiu pentru detalii. Merci :*

| dolcegreta a răspuns:

La Anca! Langa terasa nr. 8! E super tare la coafuri! pentru machiaj la nicoleta are salon la casa langa spitalul de copiii